Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
10:00
Hvidovre IF 2
AB Tårnby 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Hvidovre IF 3
Skjold
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Hvidovre IF 2
GVI 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Hvidovre IF 3
Hekla 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Hvidovre IF
Brønshøj / Fix 2
UHT
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Hvidovre IF
FA 2000
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:45
Hvidovre IF 3
Østerbro IF 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Hvidovre IF 2
Vestia
HHT
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Hvidovre IF
KB
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hvidovre IF
Hellas
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hvidovre IF
GVI
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hvidovre IF
Slagelse B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Hvidovre IF
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Hvidovre IF 4
FB 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Hvidovre IF 5
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
Hvidovre IF 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
Hvidovre IF 1
AB Tårnby
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Nørrebro United 2
Skjold 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem 2
Hvidovre IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
KB 3
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Sundby Bk. 1
B.93 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
KB 3
AB Tårnby 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Nørrebro United 2
KB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hvidovre IF 1
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Hvidovre IF 4
KB 7
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
KB 2
Frem 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Fix 1
Skjold 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B.93 1
Ørestad IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
AB Tårnby 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Hvidovre IF 1
KB 3
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Frem 2
Nørrebro United 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 2
Hvidovre IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
KB 2
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B.93 1
AB Tårnby 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hvidovre IF
B 1908
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Hvidovre IF 2
Ørestad IF
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Frem
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hvidovre IF 2
KSV
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hvidovre IF
AC Amager Academy
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hvidovre IF 3
B 1908 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hvidovre IF 3
Kastrup 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hvidovre IF
FA 2000 3
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hvidovre IF 3
CIK 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hvidovre IF 3
Vestia
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hvidovre IF 4
Fremad Valby 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hvidovre IF
KB
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hvidovre IF
CBS Sport
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Hvidovre IF 2
Østerbro IF
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hvidovre IF (ks)
ØKF (ks)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hvidovre IF
FB
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hvidovre IF 5
Union 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hvidovre IF 1
KB 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Hvidovre IF 2
Nørrebro United
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Hvidovre IF 4
Skjold 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Hvidovre IF
B 1903
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hvidovre IF 4
Pioneren
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Vigerslev Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Greve Fodbold
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hvidovre IF
Allerød FK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hvidovre IF 3
Skjold
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hvidovre IF
HIK
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hvidovre IF 3
B 1908 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hvidovre IF
B 1908 2
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hvidovre IF 2
SIF / Aakanden
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Husum Bk 1
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 5
Hvidovre IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vestia 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Husum Bk 2
GVI 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hellas 2
Hvidovre IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
HIK 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
HIK 2
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
FA 2000 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Husum Bk 2
KB 7
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Hvidovre IF 3
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
B.93 5
B 1908 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
BK Rødovre
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Husum Bk 1
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
GVI 3
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93 6
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
FA 2000 4
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B 1908 5
Vestia 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
BK Rødovre
Hvidovre IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
KB 7
Hellas 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Oversidder
GVI 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Nørrebro United 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
KB 1
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Oversidder
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 2
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hellas 2
Husum Bk 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
GVI 2
Hvidovre IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Vestia 3
B.93 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 4
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Oversidder
Husum Bk 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 4
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B.93 6
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B 1908 5
BK Rødovre
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
KB 7
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Nørrebro United 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Hvidovre IF 3
Tårnby FF 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Hvidovre IF 3
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Hvidovre IF
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Vanløse 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|